PGA Serisi

Plastik Küresel ve Açılı Vanalar. Sınıfındaki En Sağlam, Dayanıklı Vanalar

Üst düzey konut tipi ve hafif ticari uygulamalar için tasarlanan Rain Bird® PGA serisi vanalar, sınıflarının en sağlam ve en güvenilir vanalarıdır. Bu uzun ömürlü, servisi kolay vanaların, zorlu sıcaklıklar ve yoğun basınç altında bile en yüksek seviyede performans gösterdiği kanıtlanmıştır. Ayrıca, maksimum gönül rahatlığı için PGA serisi vanalar sınıfının en iyisi, üç yıllık ticari garanti sunar. Siz de itibarınızı önemsiyorsunuz, biz de.

Üstün Dayanıklılık
PGA vana, koşullar ne olursa olsun gövde ile başlık arasında kuvvetli ve sorunsuz bir sızdırmazlık sağlar. Termal Döngü Testinde yüzlerce PGA vanası aşırı sıcaklık dalgalanmalarına ve yoğun basınçlara maruz bırakıldı. Sonuç: Sıfır sızıntı.*

PGABasınca Dayanıklı Sızdırmazlık
PGA vananın gövde kapak arasındaki sızdırmazlığı pek çok ticari sahada görülen yoğun su basıncının üstesinden gelmek için üretilmiştir. Üç haneli değerlere ulaşan tekrarlı basınç dalgalanmalarına maruz bırakılan vanalarımız, Döngü Dalgalanma Testinde en yakın rakibine göre 2½ kat daha iyi bir performans gösterdi.*

Kolay Bakım
Çok tahrikli vidalar, PGA vanasının bakımını kolaylaştırır. Düz başlı, Phillips veya altıgen seçeneğiyle, işleri daha hızlı halletmek için ihtiyacınız olan özgürlüğe ve rahatlığa sahip olursunuz. *Şu anda yalnızca 2” PGA modellerinde mevcuttur.

Sessiz Performans
Sağlam bir elektrik tasarımı ile PGA vanası, gürültüyü büyük ölçüde azaltır ve yıllarca güvenilir performans sunar. Böylece yalnızca içiniz rahat etmez, aynı zamanda huzurlu ve sessiz bir ortama sahip olursunuz.

* Arizona, Tucson’daki Rain Bird Ürün Araştırma tesisinde 2013 yılında yapılan testlere dayanmaktadır.