Menu
Your Cart

Pilli Kontrol Üniteleri

Üretici Kodu: ZA84003
Daha iyi programlama tutarlılığı için bu kullanımı kolay dijital kontrol ünitesi ile hortum ucu sprinklerlerinizi, damla sulama sisteminizi veya terleme hortumunuzu otomatik hale getirin. Profesyonel seviyedeki bu kontrol üniteleri mevsim boyunca açık havada kullanım için sağlam emniyet ile sorunsu..
Üretici Kodu: F483**
ESP-9V Serisi Pille Çalışan Denetleyici ile AC gücünüz olmadığında güvenilir otomatik sulama kontrolü elde edin. ESP-9V'nin su geçirmez kasası ve çift mühürlü pil haznesi, ıslak, çamurlu bir vana kutusuna monte edildiğinde bile uzun ömür sağlar. Zorlu ortam testlerinde ESP-9V rekabeti% 70 aştı. A..
Üretici Kodu: BAT9AL
KONTROL ÜNİTELERİ İÇİN 9 VOLT ALKALİN PİL. 2 ADET 1 ÜNİTE İÇİN YETERLİDİR. YAKLAŞIK OLARAK 1 YIL GİDER...
Üretici Kodu: F48****
TBOS-II pille çalışan gömülebilir sulama kontrol cihazları serisi, AC gücünün bulunmadığı zorlu alanlarda otomatik sulama kullanımına izin verir. Su tasarrufu sağlayan programlama özellikleri, son derece özelleştirilmiş programlar oluşturmanıza izin vererek su verimliliğini en üst düzeye çıkarır. ..
Üretici Kodu: K80510
Walfi TBOS Kontrol Modülüne bağlar. TBOS Kontrolör / Zamanlayıcı Sistemi ile çalıştırmak istediğiniz her valfta, sistemin çalışması için bir TBOS Kilitleme Solenoidi olmalıdır. Plastik vanalar için adaptör, TBOS saksı kilitleme solenoidinin seçilen Irritrol (Hardie / Richel) ve Buckner vanaları il..
Üretici Kodu: F4850*
TBOS pille çalışan gömülebilen kontrol üniteleri serisi, AC gücün olmadığı durumlarda otomatik sulama olanağı sağlar. Sağlam muhafazası, vana kutusu içine kurulum ve vericinin kontrol modülünden ayrılması vandalizmi ve programlarınızın kurcalanmasını önler. IP-68 koruma sınıfı su geçirmez muhafaza..
Üretici Kodu: A61200
RSD yağmur sensörü 24 VAC kontrol cihazları ile bahçeler ve spor alanlarının sulanmasında yağmur oranını ölçen bir cihazdır. Yeterli miktarda yağmurda yağmur miktarının ölçülmesi yoluyla gerekli olmayan sulamayı önlediği için, su tasarrufu ve sulama sisteminin uzun ömürlü olmasını sağlar...
Üretici Kodu: K80920
Tüm Rain Bird Solenoid Valfleriyle çalışır. Geliştiricilerle 9 V pil çalışması. Kullanımı kolay. DV,JTV,PGA,PEB,PESB,BPE,BPES İçin Uyumludur...
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)