Menu
Your Cart
Başkent Sulama Sistemleri Resmi TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Rotorlar

Rotorlar
Üretici Kodu: Y34****
Performans - Yağmur Perdesi ( Rain Curtain™ ) nozullar. Gerçek 10,2cm ( 4’’) Pop-up yüksekliği (kapaktan nozula ölçülmüştür.) Güvenilirlik – 3 yıl ticari garanti...
Üretici Kodu: Y*******
Daha az su ile daha yeşil bir çim - Yağmur Perdesi ( Rain Curtain™ ) Teknolojisi nozullar üstün su dağılımı sağlamakta. MPR Nozul seti sayesinde daha hızlı uygulama. Çeşitlilik: tüm uygulama türlerine cevap verebilecek çeşitlilik...
Üretici Kodu: Y*******
Daha az su ile daha yeşil bir çim - Yağmur Perdesi ( Rain Curtain™ ) Teknolojisi nozullar üstün su dağılımı sağlamakta. MPR Nozul seti sayesinde daha hızlı uygulama. Çeşitlilik: tüm uygulama türlerine cevap verebilecek çeşitlilik...
Üretici Kodu: Y0****
ROTOR TOOL - Rain Bird Rotorlarının kolay bakımı ve ayarlanması için anahtar.5000 SERİSİ NOZUL - Rain Bird 5000/5000 Plus MPR Nozullar, rotorların hem tasarım sürecini hem de rotor kurulumunu basitleştirir, çünkü 25 'den 35' e kadar rotor yarıçapları içinde ve arasında uyumlu yağış oranları sağlarla..
Üretici Kodu: B*****
6504 FALCON rotoru geniş alanlar ve spor (futbol, rugby, tenis) alanlarının sulanmasında ideal bir sistemdir. Yukarıdan çalışır durumda veya dururken sektör ayarı. Yağsız ve gressiz dişliler. Fabrika çıkışlı plastik kapak. SAM çekvalf kiti. 8 renk kodlu değiştirilebilir Uniform+ nozulları. Atı..
Üretici Kodu: B81*****
8005 Rotor - Şimdi daha da geniş bir yarıçap kapsamakta ( 12m.’den - 24,7m.’ye). Daha az su ile daha yeşil çim – Yağmur Perdesi nozulları muhteşem dağılım sağlar. Kötü niyetli müdahalelere karşı dayanıklıdır ve bu durumlarda ürünü değiştirmeye gerek kalmadığından zaman ve para kazandırır. 8005 No..
Üretici Kodu: GRE******
EAGLE™ rotorları özellikle spor alanlarının sulanmasında elverişlidir. Pislikleri içi mekanizmadan koruyan kapalı gövde. Yağsız ve gressiz dişliler. Silme contası. Bakım çalışmaları yukarıdan yapılabilir. Güçlü geri çekmeli yaylar. 2 model: 345°´ye kadar tam döner ve parça döner açılı ayarlama..
Üretici Kodu: A846***
Elle ayarlanabilir yay açısı ve yarıçap – özel bir alet gerektirmez. Düşük çökme oranı su birikmesini ve erozyon olasılığını azaltır. Yüksek düzene sahip kalın ve rüzgâra dirençli akışlar ve daha büyük su damlacıkları, olumsuz koşullarda bile etkin performans sağlar...
Üretici Kodu: B*****
41017 - Pivot Borusu (basınç Ölçme Aleti ile Birlikte Kullanım İçin) VT 900N - EAGLE™ 900/950 Serisi Rotorlar İçin Vana Montaj Aleti. SRP - Eagle ™ 900/950 ve1100/1150 Serileri için segman pensesi. IS TSRS - Üstten müdahale edilen süzgeçli ve vanalı Eagle™ için montaj soketi. EGL SVK - Başlığı..
Üretici Kodu: B*******
2045A-08 - Bu rotor modeli bahçeler ve kamusal alanlardaki küçük ve orta ölçekli otomatik sulama sistemlerinin kurulumunda kullanılır. Özellikle alçak basınç ve düşük debi miktarı için tasarlanmıştır. Bu model kirli sularda mükemmel performans gösterir. 42064 - Rain Bird darbeli yağmurlama başlığı..
Üretici Kodu: J*******
Optimal su geçişi özelliği ile bu Swing-joint’ler Rain Bird’ten beklediğiniz performansı sağlarlar. EAGLE™ serisi ve denge kollu rotorların mükemmel devamıdırlar. Diğer rotor düzeneklerine göre basınç kaybını %50´ye varan oranlarda azaltan, yenilenen tasarımı sayesinde mükemmel su geçiş özelliği. ..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)