Menu
Your Cart

Mikro / Damlama Sulama

Üretici Kodu: X103**
XCZ-075- PRF, XCZ-100-PRF SerisiBu montaj takımları düşük hacimli sulama debi kontrolü için gerekli, basınç ayarı ve filtrasyon özelliklerini içerir. Damla Sulama Bölgesi uygulamalarında uygulama kolaylığı sağlayan bu kiti, kontrol sistemine kolaylıkla bağlayarak kullanabilirsiniz.(230V ya da Pilli..
Üretici Kodu: X121**
Bu vana özellikle mikro sulama sistemleri için tasarlanmıştır. Düşük debide ( 45,4 – 1136 l/h) ve kirli sularda güvenli çalışan tek vanadır. LFV-075 Rain Bird DV–Vanalarının bütün özellikleriyle donatılmıştır, ek olarak alçak debide pislikleri geçiren özel bir diyafram bulunmaktadır. Bu da tıka..
Üretici Kodu: A88600**
Basınç düzenleyici ünitenin montajı ile bütün mikro sulama uygulamalarında sabit basınç sağlanmış olur...
Üretici Kodu: X130**
Basınç düzenleyici filtre P/R ile birlikte filtrenin ve ayar ünitesi bileşenlerinin sayısı azalmış olur. Düzgün dizayn yoluyla vana kutusuna daha fazla takım yerleştirmek mümkündür. Montajı basittir ve fi ltre içinde az eleman olması daha az sızıntı riski demektir...
Üretici Kodu: X141**
Bir damla sulama sisteminde akış yönündeki bileşenlerin korunması için filtrasyonu ve basınç ayarlamayı bir ünitede birleştirir. Yeni basınç ayarlı sepet filtre bir kontrol bölgesinde bileşenlerin sayısını azaltır ve boyutu küçül terek montaj ı kolaylaştırır...
Üretici Kodu: X***
Damlama sulama sisteminde emitörlere veya 16 mm hortuma bağlantı için 16 mm esnek boru kullanılır. Tüm damlalı sulama sistemleriyle kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Arazide kullanılan Dripline ile uyumludur. Yüksek UV dayanıklılığına sahiptir. Çatlamaya karşı dayanıklıdır. Rutin arazi bak..
Üretici Kodu: XFS***
Copper Shield™ Teknolojili Rain Bird® XFS Toprak AltıDamla Sulama Hattı, Rain Bird Damla Sulama Ailesinin en son yeniliğidir. Rain Bird’ün patent başvurusu yapılmış olan Copper ShieldTeknolojisi, damlatıcıyı kök girişine karşı koruyarak çim alanı veya çalılık ve yer örtücü bitki alanlarında kullanı..
Üretici Kodu: XFCV23***
..
Üretici Kodu: LDQ080***
Rain Bird'ün 1/4 "Damla Sulama Borusu, ekici kutular, konteyner bahçeleri, ağaçların etrafındaki halkalar, sebze bahçeleri ve çalılar gibi küçük boyutlu alanlar için mükemmel bir seçimdir...
Üretici Kodu: XP00**
13-16mm boruları bağlamakta kullanılır (damlama uygulaması)..
Üretici Kodu: XCL017
Kelepçeler 13-16 mm boru için kullanılır...
Üretici Kodu: XPD3113
Bitki veya kök bölgesinde ing "dağıtım hortumunu tutmak için kullanılır. Yeni evrensel tasarım, tüm üreticileri ve ¼ "boru çap çaplarını kabul eder...
Üretici Kodu: XPD3020
13/16 mm PE borusu için sonlandırma olarak kullanılır...
Üretici Kodu: XPL1117
13/16 PE borusundaki istenmeyen veya istemeden oluşan çıkış deliklerini tıkamak içindir...
Üretici Kodu: X80100
Rain Bird mikro sulama elemanlarını 13/16 mm PE borusuna yerleştirmek içindir: Damlatıcılar, kendi kendine duran bağlantı parçaları, kör tapalar. Ayrıca bu parçaların sökülmesinde de kullanılır..
Üretici Kodu: X82100
Xerigation boru kesme aleti. Paslanmaz çelik bıçak. Tüm xerication tüplerinin kolay ve temiz kesimi için tasarlanmıştır...
XB Serisi Renk Kodlu Noktasal Damlatıcılar XB Serisi Renk Kodlu Noktasal Damlatıcılar
Ön Sipariş
Üretici Kodu: X865**
Basınç düzenleyicili kolya takılabilir damlatıcı Debi miktarını anlamak üzere renk kodlu Basınç denleyici özelliği ile özellikle engebeli arazilerdeki bitkilerin sulanmasında uygundur Bu basınç dengeleyici damlatıcı engebeli arazilerde eşit şekilde sulama sağlar..
Üretici Kodu: X710**
Basınç düzenleyicili kolya takılabilir damlatıcı Debi miktarını anlamak üzere renk kodlu Basınç denleyici özelliği ile özellikle engebeli arazilerdeki bitkilerin sulanmasında uygundur Bu basınç dengeleyici damlatıcı engebeli arazilerde eşit şekilde sulama sağlar..
Üretici Kodu: X7300*
Rain Bird'ün Basınç Dengeleyici Kabarcıkları, çalı dikimleri, ağaçlar, kaplar, yıllık renk ve çiçek tarhları gibi çeşitli uygulamalar için idealdir. Rain Bird'ün yeni basınç dengeleyici fıskiyeleri sağlam bir ortam için tasarlanmıştır. 5 gph, 7 gph ve 10 gph modellerinde sunulan fıskiye tarzı çıkı..
Üretici Kodu: X67000
Çok Çıkışlı Xeri-Bug - 6 Çıkış, Diken Girişi, 1.0 GPH, Siyah. Bir çıkış açıkken altı çıkışlı verici. Ek operasyonel portlar için fişleri veya makaslarla açık olan çıkış uçlarını kolayca klipsleyin. Dikenli çıkışlar 1/4 inç Dağıtım Tüpünü (XQ) tutar. Kendi kendini temizleme işlemi tıkanmayı en az..
Üretici Kodu: X57000
½” Dikey boruya monte etmek için ½” bağlantı vida dişli (İç dişli) distribütör. ¼” bağlantı hattı için 6 bağlantı çıkışlı...
Üretici Kodu: XPD1***
SXB-360 SPYK/XS-360TS-SPYK - JET SPIKE 310-90, 310-180, 310-360. Tam döner açılı bu mikro sprey başlıklar montaja hazır şekilde teslim edilirler. Çiçek parterleri, toprak örtücü bitkiler saksı bitkileri için uygundurlar. Tam döner açılı bu mikro sprey başlıklar montaja hazır şekilde teslim edilir..
Üretici Kodu: XT02003*
Bu sprey başlıklar eşit püskürtme şekilleriyle mükemmel su dağıtımı sağlarlar. Küresel vananın çevrilmesiyle ayarlanabilir su miktarı ve atış mesafesi. Toprak örtücüler ve çiçek parterleri için idealdir...
Üretici Kodu: XPD2***
DT-025-50 ¼“ (4/6 mm) bağlantı borularını birbirine bağlamak için. BF-1: Bağlantı parçası,¼“ (4/6 mm) BF-2: Dirsek bağlantı borusu, ¼“ (4/6 mm) BF-3: Te bağlantı parcası, ¼“ (4/6 mm)..
Üretici Kodu: X***
SPB-025: Kendi kendine duran bağlantı parçası,M-TooL montaj aleti ile bu bağlantı parçası 13/16 mm PE borusuna yerleştirilebilmektedir. PFR/RS: Yükseltici / Bahis Montajı, Yükseltici ve kazık kombinasyonu ekici yataklara mikro spreyler veya mikro püskürtücüler gibi emisyon cihazlarını monte etmek i..
Üretici Kodu: X54400
MİKRO PÜSKÜRTME Xeri-Pop™ mikro-püskürtme, sürekli bir mikro püskürtme işleminin düşük hacimli bir sulama tasarımına kolayca entegre edilmesini sağlar. Xeri- Pop, aynı zamanda esneklik ve montaj kolaylığı gerektiren uygulamalar için de idealdir. Xeri-Pop’lar neredeyse her konuma monte edilebilir ..
Üretici Kodu: X5490*
Yoğun bitki örtüsü bulunan küçük bölgelerin sulanması için en titiz ve verimli, düşük hacimli püskürtme çözümü. Basınç dengeleme ve kare şekilli püskürtme modeli, daha yüksek verim ve kontrol sunarak aşırı sulamayı, hasarı ve sorumluluğu azaltır. Mükemmel “kenardan kenara” sulama yeteneği, ihtiyaç..
Üretici Kodu: A224**
Yüzey altından havalandırma ve sulama, bir yerden başka yere aktarılan ağaç ve çalıların yerlerine adapte olmalarını sağlar. Yüzey altından derin kök sulama ve havalandırma, ağaca sağlık kazandırır ve büyümesini hızlandırır. Ağaç sulama için en yüksek verimli çözüm - minimum rüzgar, buharlaşma vey..
Gösterilen: 1 ile 33 arası, toplam: 33 (1 Sayfa)