Menu
Your Cart
Başkent Sulama Sistemleri Resmi TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Sprey Başlıklar

Sprey Başlıklar
Üretici Kodu: A161**
Basınç düzenleyici bu bubbler’ler az su gerektiren çiçek parterli, çalılıklı, ağaçlı, dikenli sulama alanlarında idealdir...
Üretici Kodu: A470****
On yıllar boyunca güvenilen Rain Bird® MPR Nozulları, çeşitli yay ve yarıçaplı sprinklerin aynı bölgede karıştırılmasını ve aynı zamanda su dağıtım oranlarının korunmasını sağlayarak tasarım sürecini basitleştirir. Bu, eşit bir mesafeye püskürtmelerine ve belirli bir alana eşit miktarda su dağıtımı..
Üretici Kodu: U10***
Patentli U Serisi nozul, yakın sulama ve daha düzgün su dağıtımı için ikinci bir deliğe sahip ilk plastik nozuldur. Eşsiz patentli tasarımı sulama sürelerini kısaltır, su ve para tasarrufu sağlar ve israfı azaltır. U Serisi nozullar tüm Rain Bird yağmurlama sistemlerine ve çalı adaptörlerine uyar...
Üretici Kodu: P100****
Özellikle belirlenmiş daire kesitlerine ayarlanabildiği için bozuk ve düz olmayan araziler için idealdir. Renkli, yukarıdan kolayca seçilebilen atış mesafesi. 10, 12, 15 ve 18-VAN için 0°´den 360°´ye kadar 4, 6 ve 8-VAN için 0°´den 330°´ye kadar kolay alan ayarlanması. Birbirine bağlı tekrar kul..
Üretici Kodu: HE****
0˚ ile 360˚ arasında tam ayarlanabilirlik özelliğiyle, zamandan kazanıp stokta daha az nozul bulundururken her türlü şekle sahip arazileri verimli şekilde sulayabileceksiniz. Rain Bird HE-VAN Nozulları, bir %70 ortalama DULQ’den daha başarılıdır piyasadaki mevcut değişken açılı nozullardan %40 da..
Üretici Kodu: P410****
Basınçla harekete geçen çok fonksiyonlu conta sayesinde fazla gelen debiden dolayı suyun boşa akmasını ve kapanırken çökeltinin içeri girmesini engeller. Dayanıklı, iki parçadan oluşan dişli mekanizmaya sahip gövde sayesinde nozul desenini ayarlamak hızlı ve kolay. Sağlam kapak ve gövde yüksek bas..
Üretici Kodu: A4****
Gövdeye monte edilmiş conta, kılıfl anmış bir “kafes” özelliği taşır ve çakıla, basınca ve çevreye karşı üstün koruma sağlar. İlave olarak basınçla devreye giren çok fonksiyonlu contanın dizaynı suyun boşa akmasını önleyerek aynı vanaya daha fazla başlık koyma imkanı sağlar. Sağlam paslanmaz çelik..
Üretici Kodu: A37***
Kimyasal işlemli geri dönüştürülmüş (ıslah edilmiş/içilmez) su; ve kumtaşı, döküntü ve başka parçacıklar içeren kirli su kullanılan zor çalışma koşullarına ve ticari sulama sistemlerinde yaygın olan yüksek işletim basınçlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı vana üzerine daha fazla kafanın t..
Üretici Kodu: A*****
PA-8S 1800™ / UNI-Spray Serilerinin nozullarını yivli yükselticiler üzerine yerleştirmek için 1/2" dişi yivli plastik çalı adaptörü. 1800-EXT Plastik yükseltici (15 cm.)- 1800™ / UNI-Spray uyumlu dişi yivli giriş 1800™ ve UNI-Spray Serilerine ait nozullar uyumlu erkek yivli üst kısım. US-SAM-KIT..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)