Menu
Your Cart
Başkent Sulama Sistemleri Resmi TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Başkent Blog RSS Feed

02 Aug Rzx Cihazların Ayarı
Ahmet 0 464
Esnek programlama özellikleri kontrol ünitesini yerleşim yeri ve hafif-ölçekli ticari sulama sistemleri dâhil çok çeşitli uygulamalar için ideal yapar.Bölgeye dayalı programlama her vananın bağımsız olarak programlanmasına olanak verir; “programları” kullanıcılara açıklamak gerekmez ve neredeyse hiç geri çağırma olmaz..Büyük LCD ekran aynı anda her..
31 Jul Sprey Sprink Ayarı
Ahmet 0 74
Sprey başlıklar – Piyasada en uygun fiyata Rain Bird kalitesiBasınçla harekete geçen çok fonksiyonlu conta sayesinde fazla gelen debiden dolayı suyun boşa akmasını ve kapanırken çökeltinin içeri girmesini engeller.Dayanıklı, iki parçadan oluşan dişli mekanizmaya sahip gövde sayesinde nozul desenini ayarlamak hızlı ve kolay.Sağlam kapak ve gövde yük..
30 Jul Maxipax Sprink Ayarı Nasıl yapılır
Ahmet 0 60
Denge kollu-rotorlar, tam ve parça döner açılı - Geleneksel mükemmel rotorlarBu rotor modeli bahçeler ve kamusal alanlardaki küçük ve orta ölçekli otomatik sulama sistemlerinin kurulumunda kullanılır. Özellikle alçak basınç ve düşük debi miktarı için tasarlanmıştır. Bu model kirli sularda mükemmel performans gösterir...
27 Jul Neden R-Van
Ahmet 0 68
Değişken kavis açılı döner nozullar kavis açısını ve yarıçapı elinizle hızla ayarlamanıza izin verirElle ayarlanabilir yay açısı ve yarıçap – özel bir alet gerektirmezDüşük çökme oranı su birikmesini ve erozyon olasılığını azaltırYüksek düzene sahip kalın ve rüzgâra dirençli akışlar ve daha büyük su damlacıkları, olumsuz koşullarda bile etki..
04 Jul 5000 Serisi rotor ayarı
Ahmet 0 64
Rotor Performansı’nda Son Evrim. Dünyanın En Kaliteli Rotoru.Daha az su ile daha yeşil bir çim - Yağmur Perdesi ( Rain Curtain™ ) Teknolojisi nozullar üstün su dağılımı sağlamaktaMPR Nozul seti sayesinde daha hızlı uygulamaÇeşitlilik: tüm uygulama türlerine cevap verebilecek çeşitlilik...
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)