Sipariş & Teslimat Bilgileri

ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı (paypal) , banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.


HAVELE/EFT ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, Ödeme sayfasında seçeceğiniz bankaya sipariş tutarını havale / eft yapmanız ve açıklamaya sipariş numaranızı yazmanız terelidir. Sipariş numarası yazılan ödemeler otomatik kontrol edilmekte ve onaylanmaktadır. Atm'den yapılan ödemelerde bize bilgi vermeniz gerekmektedir

Siparişi takip eden maksimum 10 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.


TESLİMAT BİLGİLERİ

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden ortalama 2 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden ortalama 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.


SİPARİŞ DURUMUNU NASIL TAKİP EDERİM ?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.


SİPARİŞİM İPTAL OLDUĞUNDA NE OLUR?

EFT ve HAVALE ile yapmış olduğunuz ödemelerde ise yine havale ile ücret iadesi hesabınıza yapılır.
KREDİ KARTI ile yapılan ödemelerde, kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilmektedir.
İade işlemleri maksimum 7 iş günü içinde yapılır.