İade Koşulları

İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 5 gün içinde iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.

Alışveriş yapmadan önce ürünle ilgili merak ettiğiniz tüm konuları ürün sayfasında bulunan "İletişim" bölümünden sorabilirsiniz.

Tarafımızdan gönderilecek iade formu ve ürünle birlikte iade etmeniz gerekir. İade formu veya faturası olmayan gönderiler kabul edilmemektedir. 

Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır. 

Hasarlı veya eksik parçası olan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürününüz bize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.

İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

Ambalajında hasar olan kargolar, teslim alınmadan kargo görevlisinin yanında tutanak tutularak iade edilmelidir.

İade veya değişim talebinizi İADE FORMU sayfasından iletebilirsiniz. İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve geri gönderilecektir.

İade Edilemeyen Ürünler

Ürünlerin montajı yapılmadan önce herhangi bir hasar veya yanlışlık olup olmadığına dair kontrol edilmesi gerekir. Kurulum & montaj yapılan ürünler için iade veya değişim yapılamamaktadır. Kurulumdan & montajdan sonra çıkan hasarlı veya eksik parçalar için parça gönderimi yapılabilmektedir.

Orjinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünler için iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır.